Ekibimiz

Eğitim Grubu: Bankacılık, Bankadışı Finansal Kurumlar ve Reel Sektör deneyimine sahip profesyonellerinden ve deneyimli, genç, dinamik ve araştırmacı akademisyenlerden oluşmaktadır.

Danışmanlık Grubu: Bankacılık ve Reel sektör deneyimine sahip profesyonellerden, deneyimli akademisyenlerden, teknoloji uzmanlarından, teknik ve yaratıcı ekibi uyum içinde yönlendiren profesyonellerden oluşmaktadır.

Teknoloji Grubu: Yeni gelişmelere öncülük eden, müşterilerin kaliteli ve katma değeri yüksek çözümler almalarını garanti eden yenilikçi yazılım uzmanlarından oluşmaktadır. Yeni teknolojileri takip eden grubumuz uluslar arası proje deneyimlerinden kazandıkları bilgi birikiminin yazılımlarımıza aktarmaktadırlar.

AR-GE Grubu:Türk ve Dünya Finans Piyasalarındaki en son gelişmeleri takip ederek, ihtiyaçları belirleyen vizyoner profesyonellerden oluşmaktadır. Global piyasa ve proje deneyimleri sayesinde müşteri ihtiyaçları ve pazar dinamiklerine göre 3'er yıllık bir yol haritası ile kurmumuz AR&GE stratejisini planlamaktadır.

Proje Yönetim Grubu: Dünya standartlarında proje yönetim metodolojileri ile proje yöneten bu ekip bir çok yerli ve yabancı projede görev almış deneyimli bir kadrodan oluşmaktadır.